Pozemní stavby

Pozemní stavby tvoří již dobrou desítku let pevný základ našich realizací. Začínali jsme u vodohospodářských a liniových staveb a ze země jsme se postupně dostali k pozemním stavbám. U mnohých zákazníků začínáme stavbou vodovodu a končíme poslední položenou taškou na střeše. K pozemním stavbám nás přivedl právě zájem zákazníků, kteří byli spokojeni s rychlou a precizní podzemní stavbou objektu a chtěli nám svěřovat i části nad zemí.

K našim chloubám mezi pozemními stavbami patří rekonstrukce Hotelu Diana (dříve Hotel Skrha) v letech 1993–1994, který zdobí náměstí v Jablonci nad Nisou a každý den turistům i místním prezentuje naši práci.

Stavíme a rekonstruujeme nejrůznější pozemní stavby – realizovali jsme několik rekonstrukcí hotelů, rekonstrukci dobového statku, stavbu benzinové pumpy, rekonstrukci rekreačního střediska, stavbu moštovny, rekonstrukci secesní fasády budovy Českých drah, stavby a rekonstrukce prodejen, rodinných domů, administrativních i hospodářských budov. Další zakázky najdete mezi níže uvedenými realizacemi nebo nám napište či zavolejte a můžeme nezávazně probrat váš projekt.